XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11. 2015 r.

1. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona jest na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, które odbędą się w 2016 r. jednocześnie prośmy aby jeszcze zgłaszać chętne rodziny do przyjęcia młodzieży w domach.
  3. Jutro 16.11 zapraszamy na Apel Papieski o godzinie 20.30.
    • We wtorek 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • W środę 18 listopada – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • W czwartek 19 listopada – Bł. Salomei, zakonnicy.
    • W piątek 20 listopada – Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    • W sobotę 21 listopada – Ofiarowanie NMP.
    • W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    • W przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie opłatków na stół wigilijny.
  5. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę 18.11 po wieczornej Mszy Świętej. W tym tygodniu na spotkaniu formacyjnym będzie obecny ks. prof. Andrzej Kowalczyk.
  6. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 19.11 po wieczornej Mszy Świętej.
  7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  8. W ubiegłym tygodniu na rekonstrukcję zegarów wieżowych ofiarę złożyło 37 rodzin. Ofiary można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  9. Zapraszamy młodzież na dzień Modlitwy, który odbędzie się 20.11 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni. Zainteresowanych proszę o kontakt z Ks. Marcinem juniorem.
  10. Spotkanie dla rodziców młodzieży,  którzy przygotowują się w tym roku szkolnym do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w dzisiaj w niedzielę  po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.45.
  11. Spotkanie dla rodziców dzieci, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Eucharystii odbędzie się w środę  po wieczornej Mszy św. około godziny 18.30.
  12. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Wanda Grzęda z ul. Telimeny , l. 81
    • Śp. Władysław Knabe z ul. Szarej, l. 85
    • Śp. Zofia Rogowska, z ul Kartuskiej, l. 90
    • Śp. Jan Wójcik z ul Zakopiańskiej, l. 92

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.