Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2015 r.

1. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
  2. Różaniec za Ojczyznę codziennie oprócz soboty o 17.30.
  3. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Kończy się rok liturgiczny i duszpasterski. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nowy Rok Kościelny, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”. Będziemy go przeżywać w perspektywie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia i 1050-lecia Chrztu Polski.
  4. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
    • W dzisiejszą niedzielę na wszystkich Mszach św. zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Jednocześnie informujemy, że Parafia nikogo nie upoważniła do roznoszenia opłatków po domach. Ofiary złożone za opłatki przeznaczone są na rekonstrukcję zegarów wieżowych.
    • W środę 25 listopada – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
    • Apostolat Maryjny zaprasza w piątek 27 listopada wszystkich czcicieli Maryi Niepokalanej na spotkanie o godz. 16.30 oraz na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18.00.
  6. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę 25 listopada po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 26 listopada po wieczornej Mszy Świętej.
  8. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  9. W przyszłą niedzielę – I niedzielę Adwentu rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Programy wyłożone są na ostatnich ławkach. Serdecznie zachęcamy do udziału i owocnego przeżycia czasu rekolekcji. Rekolekcje prowadził będzie o. Wojciech Bieszke ze zgromadzenia Ojców Redemptorystów.
  10. W ubiegłym tygodniu na rekonstrukcję zegarów wieżowych ofiarę złożyło 28 rodzin. Ofiary można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  11. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Zbigniew Kowalski z ul. Magnoliowej, l. 51
    • Śp. Jadwiga Król z ul. Ogińskiego, l. 89
    • Śp. Władysław Trembacz z ul. Kartuskiej l.90

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.