II Niedziela Adwentu – 06.12.2015 r.

1. Dzisiaj w niedzielę 6 grudnia – zbiórka do puszek na paczki świąteczne dla biednych rodzin z inicjatywy Rady Dzielnicy – Stowarzyszenia dla Siedlec  i Parafii. Ofiary można składać również do skarbony przy figurze św. Antoniego. W kaplicy Matki Bożej można do koszy składać produkty żywnościowe o dłuższej przydatności do spożycia dla rodzin potrzebujących. W ramach Akcji Caritasu są również wyłożone torebki charytatywne, które można zabierać i napełnione przynieść przed świętami do kosza przy ołtarzu MB.
  2. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30
  3. Msze św. „Roratnie” od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Zachęcamy, aby dzieci przynosiły z sobą lampiony. W czasie adwentu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na rekonstrukcję zegarów wieżowych.
  4. Spotkanie dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Lourdes odbędzie się jutro w poniedziałek o godzinie 18.30.
  5. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek – 07.12. – Czereśniowa, Śliwkowa, Cisowa, Lipowa, Jarzębinowa i Wiśniowa
    • Wtorek – 08.12. – Kolędy nie ma
    • Środa – 09.12. – Magnoliowa, Cedrowa i Olchowa
    • Czwartek – 10.12. – Stolema, Myśliwska, Kartuska 283-323
    • Piątek – 11.12. – Łabędzia, Leśny Potok, Kartuska 241-282
    • Sobota – 12.12. – Pagórkowa, Huberta, Lema, Kartuska 214-240
    • Niedziela – 13.12 – Ujeścisko i Łostowicka
    • Poniedziałek – 14.12. – Słoneczna Dolina
    • We  wtorek 08 grudnia – Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP. Msze Święte o godzinie 6:30, 8:00, 9:00 i 18:00.
    • W sobotę 12 grudnia – Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  8. Zapraszamy do naszego kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Prosimy o większe zainteresowanie i zachęcamy do licznego nabywania i czytania czasopism religijnych.
    • Śp. Romuald Buraczewski, ul. Asesora, l. 79
    • Śp. Stefan Wiński , ul. 3 maja, l. 78
    • Śp. Zygfryd Stiewa, ul. Bądkowskiego l. 71

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.