II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 03.01.2016 r.

2. Dzisiaj w niedzielę 3 stycznia zapraszamy na godzinę 19.00 po Mszy św. wieczornej wystąpi Zespół Symfoników Gdańskich wraz z Zespołem wokalnym Fan Club Skaldowie. Zapraszamy na wspólne kolędowanie z artystami.
    • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zmianka Tajemnic Żywego Różańca.
    • We wtorek 5 stycznia – wspólnota Franciszkańska zaprasza na spotkanie o godz. 16.30.
    • W środę 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Ofiary składane na tace przeznaczone są cele misyjne. Kredę i kadzidło będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. Ofiary przeznaczone są na letni wyjazd ministrantów. Po południu o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie wspólnoty duszpasterskie na wspólny opłatek do salki katechetycznej.
  4. W tym tygodniu mieliśmy właściwe okienko pogodowe, aby umieścić 4 zegary wieżowe. Bóg zapłać za każdą ofiarę i modlitwę w tej intencji. Do tej pory ofiarę złożyło 330 rodzin. Pozostało do spłaty około 25.000. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w Kościele Niedzielę Chrztu Pańskiego kierujemy naszą uwagę na Chrystusa rozpoczynającego publiczną działalność i dzieło zbawienia, w które zostaliśmy włączeni przez sakrament chrztu. Niech więc to święto będzie okazją do wspomnienia naszego chrztu świętego i wynikających z niego konsekwencji. W czasie Mszy Św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  6. Porządek Kolęd:
    • Poniedziałek – 4.01. – Bądkowskiego 28,30,32,37,39,41,43 i Telimeny