Niedziela Miłosierdzia Bożego – 03.04.2016 r.

1. Dziś przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego, a zarazem patronalne święto Caritas. Rozpoczyna się 72 Tydzień Miłosierdzia. Hasło tegorocznego Tygodnia Miłosierdzia „Miłosierni jak Ojciec”. Z tej okazji dziś zbiórka do puszek przeznaczona na potrzeby naszego diecezjalnego Caritas. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Z okazji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy na godzinę 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca,
  5. Jutro, w poniedziałek 4.04, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca ze względu na wielki tydzień. Na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w ramach akcji duchowej adopcji dziecka poczętego, a jeszcze nie narodzonego.
  6. We wtorek Wspólnota Franciszkańska zaprasza o godzinie 16.30 na spotkanie do salki parafialnej.
  7. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  8. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  9. W tym tygodniu I czwartek miesiąca i po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  10. W czwartek 7 kwietnia zapraszamy rodziców dzieci I komunijnych na spotkanie po wieczornej Mszy św. w kościele. W sklepie można odbierać stroje dla dzieci komunijnych.
  11. W tym tygodniu rusza nasza parafialna pielgrzymka do Lourdes. Wyjazd z piątku na sobotę o godzinie 1.00.
  12. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  13. Dzisiaj w niedzielę o godzinie 19.00 zapraszamy wszystkich na koncert „Szanujmy wspomnienia” melodie z lat 20 i 30.
  14. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim ciekawe artykuły związane ze świętami Wielkanocnymi.
    • Śp. Genowefa Skubisz l. 61
    • Śp. Ignacy Dębski l. 81