III Niedziela Wielkanocna – 10.04.2016 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się VII Tydzień Biblijny przeżywany pod hasłem: „Chrzest – nowe życie w Chrystusie”.
  3. W środę 13 kwietnia – wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  5. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  6. W piątek, 15.04 zapraszamy na Wieczór modlitwy młodych do parafii Matki Bożej Fatimskiej na Żabiance. Więcej informacji u ks. Marcina Juniora.
  7. W przyszłą niedzielę, 17.04 o godz. 9.00, w związku z uroczystościami odpustowymi ku czci św. Wojciecha wyruszy pielgrzymka z parafii Trójcy św. na Wzgórze Świętego Wojciecha. 0 godz. 12.00 zostanie odprawiona uroczysta suma odpustowa połączona z obchodami 1050 rocznicy Chrztu Polski.
  8. W przyszłą niedzielę zapraszamy również na koncert naszej scholi dziecięcej, po Mszy św. o g. 11.30.
  9. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Stanisław Kociński, l. 78
    • Śp. Alina Dąbkowska, l. 50 z ul. Winnickiej