IV Niedziela Wielkanocna – 17.04.2016 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Od dzisiejszej niedzieli zwanej Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. Zapraszamy dzisiaj na koncert naszej scholi dziecięcej po Mszy św. o godzi. 11.30
  4. W środę 20 kwietnia – wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W środę 20 kwietnia w XX LO w Gdańsku odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w godzinach od 9.00 do 15.00.
  6. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  8. W sobotę 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji.
  9. W przyszłą niedzielę 24 kwietnia odbędzie się akcja „Pola nadziei”. Będziemy mogli naszą ofiarą wspomóc funkcjonowanie hospicjów na Pomorzu.
  10. W niedzielę 24 kwietnia zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania na spotkanie po wieczornej mszy św.
  11. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Helenę Korwel z ul. Zakopiańskiej, lat 76
    • Śp. Janusza Głód z ul. Bądkowskiego, lat 70