V Niedziela Wielkanocna – 24.04.2016 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku    o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj w niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki zbierają datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu przekażą każdemu darczyńcy żonkil- kwiat symbolizujący nadzieję. Wesprzyjmy hojnie to dobrze znane dzieło miłosierdzia.
 3. Również dzisiaj  24 kwietnia zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania na spotkanie po wieczornej Mszy św.
 4. W środę 27 kwietnia o godzinie 16.30 na swoje spotkanie zaprasza wspólnota Apostolat Maryjny.
 5. W środę 27 kwietnia  – wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
 6. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
 7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
 8. W niedzielę 1 maja – wspomnienie Św. Józefa rzemieślnika. Nabożeństwa majowe będą sprawowane po wieczornych Mszach św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym. Począwszy od maja pragniemy każdego 13 dnia miesiąca do października o godz. 20.00 gromadzić się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła.
 9. 2 i 3 maja nasza Parafia przeżywać będzie peregrynację cudownej kopii figury Matki Bożej z Lourdes. Msza św. z powitaniem figury Matki Bozej 2 maja o godzinie 18.00.
 10. W związku z 1050 rocznica chrztu Polski w zakrystii i w sklepiku można nabyć kropielniczki na wodę święconą oraz obrazki z okazji tej uroczystości.
 11. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 12. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Danuta Gajda, lat 76
  • Śp. Maria Paruszewska, ul. Kartuska, lat 89
  • Śp. Marek Sówka

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.