VI Niedziela Wielkanocna – 01.05.2016 r.

1. W poniedziałek i wtorek (2 i 3 maja) nasza Parafia przeżywać będzie peregrynację cudownej kopii figury Matki Bożej z Lourdes. Msza św. z powitaniem Matki Bożej 2 maja o godzinie 18.00. Nabożeństwo oczekiwania rozpocznie się o godzinie 17.40. Msze św. 3 maja w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski jak w każdą niedzielę. Na godzinę 13.00 zapraszamy przede wszystkim  osoby starsze i chorych, w czasie Mszy św. Namaszczenie olejami św. i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób lurdzki.
  2. Jutro w poniedziałek Zmianka Tajemnic Żywego Różańca po wieczornej Mszy św.
  3. W poniedziałek 2 maja spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o godzinie 16.30.
  4. W środę 4 maja  – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  7. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godziny 16.30 i Msza św. dla dzieci o godzinie 17.00.
  8. W najbliższą sobotę kapłani odwiedzą chorych z Komunia św. Po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec wynagradzający Najświętszemu Sercu Maryi.
  9. W przyszłą niedzielę – 08 maja – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Nabożeństwa majowe będą sprawowane po wieczornych Mszach św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym. Począwszy od maja pragniemy każdego 13 dnia miesiąca do października o godz. 20.00 gromadzić się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła.
  11. Na koniec ogłoszeń duszpasterskich zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego przez młodzież naszej Parafii a dotyczącego przyjmowania młodzieży w czasie ŚDM.
  12. W związku z 1050 rocznica chrztu Polski w zakrystii i w sklepiku można nabyć kropielniczki na wodę święconą oraz obrazki z okazji tej uroczystości.
  13. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.