IX Niedziela Zwykła – 29.05.2016 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30 (od środy, 1 czerwca).
  2. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na wotum wdzięczności Św. Janowi Pawłowi II na świątynię Opatrzności Bożej. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  3. W środę wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – spowiedź św. od godziny 16.30, Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci i rodziców o godz. 17.00.
  5. Kapłani odwiedzą chorych i starszych z Komunią św. w I sobotę miesiąca. Ks. Proboszcz i ks. Marcin junior odwiedzą chorych w sobotę 11 czerwca.
  6. Przez całą Oktawę Bożego Ciała z niedzielą włącznie, procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkie asysty do niesienia chorągwi oraz panów do niesienia baldachimu.
  7. Wszystkich parafian, a w szczególności dziewczynki sypiące kwiatki zachęcamy do licznego udziału przez całą Oktawę Bożego Ciała.
  8. W czerwcu nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św. W środę i czwartek (1 i 2 czerwca) wyjątkowo nabożeństwo do NSPJ połączone z procesją z Najświętszym Sakramentem odbędzie się o godz. 17.30.
  9. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Siostrom zakonnym, Paniom dekorującym ołtarze, kapłanom, Służbie Liturgicznej, dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki, asystom, panu organiście, panom kościelnym, Policji a w szczególności tym wszystkim, którzy zaangażowali się w montaż i wystrój ołtarzy oraz wszystkim biorącym udział w procesji. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Osoby, które chciałyby przyjąć pielgrzymów na „Światowe dni młodzieży” w lipcu 2016 roku, mogą zgłaszać się po Mszy Św. w zakrystii oraz biurze parafialnym.
  11. W kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Renata Mollin z ul. Zakopiańskiej l. 57