X Niedziela Zwykła – 05.06.2016 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. dla dzieci Stowarzyszenie Rodzin wielodzietnych, Rada Dzielnicy Siedlce i Parafia św. Franciszka z Asyżu zapraszają na piknik z okazji Dnia Dziecka.
  3. Natomiast Rada Rodziców, uczniowie i pracownicy szkoły nr 58 przy ul. Skarpowej 3 zapraszają na piknik rodzinny w godzinach 12.00-15.00.
  4. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  5. Jutro w poniedziałek Zmianka Tajemnic Żywego Różańca po wieczornej Mszy św.
  6. We wtorek spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o godzinie 16.30.
  7. W środę wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  8. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  9. W najbliższą sobotę 11 czerwca Ks. Proboszcz, Ks. Adam i Ks. Marcin Junior odwiedzą swoich chorych.
  10. Wolontariusze, którzy  chcieliby popracować przy organizacji przyjęcia pielgrzymów mogą zgłaszać się w zakrystii po każdej Mszy św.
  11. Do dnia dzisiejszego ofiarę na obicie ławek złożyło 12 rodzin. Zebraliśmy 1060 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  12. W dniach 23.09-27.09 2016 parafia nasza organizuje pielgrzymkę „Śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki”. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  13. W kiosku i w zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Honoratę Jagodzińską z ul. Kartuskiej, l. 91
    • Śp. Paulina Kosik z ul. Szarej, l. 99