XI Niedziela Zwykła – 12.06.2016 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. W sobotę 18.06 Rada Rodziców, uczniowie i pracownicy szkoły nr 14 przy ul. Kartuskiej zapraszają na piknik rodzinny w godzinach 11.00-15.00.
  3. Rada dzielnicy Siedlce zaprasza na spacer historyczny po naszej dzielnicy. Spacer rozpocznie się w sobotę 18.06 w parku naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego o godzinie 15.00. Przewodnikiem będzie znany gdański przewodnik Aleksander Masłowski.
  4. Dzisiaj zbiórka ofiar na utrzymanie domu dziecka w Ugandzie.
  5. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  6. W poniedziałek 13 czerwca zapraszamy na Mszę św. z procesją fatimską i Różańcem na godzinę 20.00. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Andrzej Sieg, proboszcz parafii MB z Lourdes.
  7. W środę – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  8. W czwartek – spotkanie Kręgu Biblijnego po wieczornej Mszy św.
  9. W piątek 17 czerwca – Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Odpust w naszym dekanacie w Kokoszkach.
  10. Wolontariusze, którzy chcieliby popracować przy organizacji przyjęcia pielgrzymów mogą zgłaszać się w zakrystii po każdej Mszy św.
  11. W tym tygodniu ofiarę na obicie ławek złożyło 6 rodzin. Zebraliśmy 1550 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Pozostało do spłaty 2200 zł.
  12. W dniach 23.09-27.09 2016 parafia nasza organizuje pielgrzymkę „Śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki”. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  13. W kiosku i w zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.