XII Niedziela Zwykła – 19.06.2016 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na pomoc na wyjazdy wakacyjne dla naszych dzieci.
  4. W środę wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W czwartek 23 czerwca – dzieci  i młodzież, która kończy rok szkolny oraz rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok o godz. 10.45. Spowiedź od godz. 10.30. Szkoła Lingwista zaprasza na Mszę św. również w czwartek o godzinie 9.00.
  6. Również w czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich Ojców na adorację i montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Ojca.
  7. W piątek 24 czerwca – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  8. W tym tygodniu ofiarę na obicie ławek złożyło 11 rodzin. Zebraliśmy 2250 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Pozostało do spłaty 1550 zł.
  9. 6 lipca w godzinach od 9.00-17.00 będzie podstawiony na naszym placu przy kościele mammobus. Zapraszamy zainteresowanych.
  10. W sobotę 25.06 Rada Osiedla zaprasza na drugą część spaceru historycznego po dzielnicy Siedlce. Spacer rozpocznie się o godzinie 11.00. zbiórka na rogu Ciasnej i Kartuskiej.
  11. W dniach 23.09-27.09 2016 parafia nasza organizuje pielgrzymkę „Śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki”. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym. Pozostało kilka miejsc.
  12. W kiosku i w zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień