XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2016 r.

2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.
    • W poniedziałek Święto Jakuba Apostoła.
    • We wtorek Wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
    • W środę spotkanie Apostolatu Maryjnego o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy.
  4. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  5. Dzisiaj w niedzielę 24 lipca po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie nowych pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
  6. Trwają Światowe Dni Młodzieży. Nasi goście przez ostatnie trzy dni zwiedzali nasze piękne gdańskie i kaszubskie zakątki. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 13.00 nasi goście z Italii będą modlić się razem z nami. Zapraszam serdecznie. Msza św. będzie sprawowana w dwóch językach. Po Mszy św. zostanie rozegrany mecz piłkarski na boisku Liceum nr. 8 i potem w ogrodzie przy salce parafialnej dalsza część wspólnego świętowania.
  7. W kiosku i zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
  8. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne. W ostatnim czasie został zakończony kolejny etap prac związanych z wymianą ogrodzenia. Również została dokonana dokładna inwentaryzacja i projekt dachu. Teraz będziemy oczekiwać na pozwolenie na budowę. Ponadto odbyły się dwa spotkania z konserwatorem zabytków i został wybrany kolor i kształt dachówki.
    • Śp. Emilia Bura z ul. Zakopiańskiej, l. 85