XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2016 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.
 3. Po przeżyciach związanych z pobytem pielgrzymów z Italii w naszej wspólnocie parafialnej, młodzi w poniedziałek wyjechali do Krakowa. Pragną podziękować wszystkim za tak miłe przyjęcie w naszej parafii. Również pragnę osobiście  podziękować wszystkim, tym którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego wspólnego świętowania i składam serdeczne podziękowania z pamięcią modlitewną.
 4. Rozpoczynamy nowy miesiąc sierpień. Sierpień to miesiąc trzeźwości i abstynencji. Módlmy się w tym miesiącu za wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich rodziny, prosząc o dar trzeźwości. Niech nasza wstrzemięźliwość wyprosi u Boga łaskę wytrwania i wyjścia z nałogu dla wszystkich uzależnionych.
 5. Zmianka Tajemnic Różańcowych jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 6. W tym tygodniu:
  • W czwartek 4 sierpnia – Św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
  • W sobotę 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego.
  • W tym miesiącu nie odbędzie się spotkanie Rodziny Franciszkańskiej.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca; spowiedź św. w piątek od godziny 16.30.
 7. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
 8. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości i wsparcie materialne.
 9. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.