XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2016 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
    • W poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
    • W środę Św. Bartłomieja, apostoła
    • W piątek 26 sierpnia – uroczystość NMP Częstochowskiej. Na wszystkich Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego. Msze św. o godz. 7.00, 7.30, dodatkowa o 9.00 i o 18.00. Z racji uroczystości nie ma obowiązku zachowania postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
    • W sobotę  27 sierpnia – Św. Moniki. Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie o godzinie 16.30
  3. Do końca sierpnia  biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”.
  5. W sobotę 6 września zapraszam na mini Pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie i do miejsca męczeństwa w Piaśnicy. Koszt około 40 zł.
  6. Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza na piknik rodzinny w parku na Bema w niedzielę 21 sierpnia w godzinach od 13 do 16, natomiast od godziny 16.00 do 20.00 zabawa w Domu Sąsiedzkim przy Zakopiańskiej.
  7. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości i wsparcie materialne.
  8. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Aleksander Ryll z ul. Ogińskiego, l. 84
    • Śp. Adam Sadowski z ul. Tarasy, l. 45
    • Śp. Joachim Stefanowski z ul. Pana Tadeusza , l.75

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakiś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.