XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2016 r.

• Jutro po wieczornej Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca
    • Spotkanie Rodziny franciszkańskiej we wtorek o godzinie 16.30
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek 8 września – święto Narodzenia NMP
    • Również w czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego
  3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 18.45 lub w czwartek o godzinie 16.00, natomiast rodziców zapraszamy w niedzielę (18 września) o godzinie 18.45 po wieczornej Mszy św.
  4. Plan spotkań dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Pokuty i Eucharystii, będzie podany przez księdza Marcina.
  5. Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać kolejny VI już tydzień wychowania pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.
  6. W gablocie można zapoznać się z programem uroczystości odpustowych w sanktuarium Maryjnym w Trąbkach Wielkich i w Swarzewie. Wyjazd pielgrzymów do Swarzewa we wtorek 6.09 o godzinie 7.30 z placu kościelnego.
  7. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu, jako ministranci prosimy o kontakt z Ks. Marcinem
  8. Ministrantów młodszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godzinie 10.00, natomiast ministrantów starszych i lektorów na spotkanie o godzinie 11.00.
  9. Bierzmowanie dla dorosłych odbędzie się w poniedziałek 19 września br. o godzinie 17.30 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się z metrykami chrztu w biurze parafialnym.
  10. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości i wsparcie materialne.
  11. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  12. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Mikołaj Karczewski z ul. Kartuskiej, l. 87