XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2016 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu:
  • We wtorek 13.09 obchodzimy Dzień Fatimski, zapraszamy na godzinę 20.00 ze świecami na Mszę św., której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Dawid Szabowski. Po Mszy św. procesja wokół kościoła i Różaniec. Zapraszamy serdecznie.
  • W środę święto Podwyższenia Krzyża.
  • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  • W czwartek 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej.
  • Również w czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 18.45 lub w czwartek o godzinie 16.00. natomiast rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę 18.09 o godzinie 18.45 po wieczornej Mszy św.
 4. W sobotę 17.09 nasz dekanat Gdańsk Siedlce będzie miał swój dzień nawiedzenia w Roku Miłosierdzia kościoła stacyjnego  w naszym dekanacie. Zapraszamy parafian o godzinie 11.00 na Mszę św. w parafii Miłosierdzia Bożego w Gdańsku Migowie. Tramwaj podjeżdża pod sam kościół. Wyruszamy wspólnie o godzinie 10.15.
 5. Plan spotkań dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Pokuty i Eucharystii: wt. 16.00-18.00, śr. 16.00-18.00.
 6. W tym tygodniu będziemy przeżywać  kolejny VI już tydzień wychowania pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”.
 7. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu, jako ministranci prosimy o kontakt  z Ks. Marcinem.
 8. Ministrantów młodszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godzinie 10.00, natomiast ministrantów starszych i lektorów na spotkanie o godzinie 11.00.
 9. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
 10. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 11. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 12. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Waldemara Dybałę  l. 77
  • Śp. Zofię Walczak z ul. Zakopiańskiej, l. 90
  • Śp. Alojzego Rzoska z ul. Zakopiańskiej, l. 90

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.