XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2016 r.

• Dzisiaj przy wyjściu z kościoła do puszki można złożyć ofiarę na pomoc rodzinom, które ucierpiały podczas trzęsienia ziemi we Włoszech
    • Jutro, w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.45 zapraszam na spotkanie osoby, które wyjeżdżają na pielgrzymkę śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
    • W środę 21 września – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
    • W piątek 23 września – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego
  3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 18.45 lub w czwartek o godzinie 16.00, natomiast rodziców zapraszamy dzisiaj w niedzielę 18 września o godzinie 18.45 po wieczornej Mszy św.
  4. Spotkanie dla rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Pokuty i Eucharystii odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.45.
  5. Ministrantów młodszych zapraszam na zbiórkę w sobotę o godzinie 10.00, natomiast ministrantów starszych i lektorów na spotkanie o godzinie 11.00.
  6. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości i wsparcie materialne.
  7. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  8. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Adam Łepkowski l. 63