XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2016 r.

1. Dzisiaj w  niedzielę przeżywamy XVI Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Z tej okazji w całej Polsce są organizowane zbiórki pieniężne na pomoc dla dzieci i młodzieży z małych miejscowości i biednych rodzin, aby mogły uczyć się i studiować. Chciejmy i my naszymi ofiarami wesprzeć to wspaniałe „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
    • Modlitewne spotkanie Rodziny Franciszkańskiej wraz z wyborami odbędzie się we wtorek 11 października o godzinie 15:00.
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
    • W czwartek 13.10 Msza św. i nabożeństwo fatimskie o 20:00. Ostanie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie będzie sprawował i homilię wygłosi ks. Marian Kożyczkowski. Zapraszamy serdecznie na Mszę św. i Nabożeństwo.
  3. W tym roku gromadzimy się razem z dziećmi  na nabożeństwie Różańcowym przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  4. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  5. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
  6. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  7. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Marian Jesionowski z ul. Szarej l. 70
    • Śp. Jerzy Orlikowski l. 83