XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016 r.

1. Dzisiaj w  niedzielę przeżywamy kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II”. Natomiast W sobotę 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, w tym dniu zapraszamy wszystkich Parafian na tradycyjny Apel Papieski po wieczornej Mszy św. aby nauczanie naszego Wielkiego Rodaka nie zostało zatracone.  Po Mszach św. i Apelu będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego.
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • Również w środę przypada wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na montaż słowno – muzyczny przygotowany przez naszą młodzież dotyczący życia i męczeńskiej śmierci ks. Jerzego. Po wieczornicy procesja pod krzyż „Zło dobrem zwyciężaj”, ucałowanie Relikwii i odśpiewamy pieśń Boże coś Polskę.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
    • Nabożeństwo Różańcowe przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  3. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  4. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
  5. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  6. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Jan Wojsz z ul. Skrajnej, l. 90
    • Śp. Maria Kuchta z ul. Kartuskiej, l. 57