XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016 r.

 1. Dzisiaj w  niedzielę przeżywamy kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II”. Natomiast W sobotę 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, w tym dniu zapraszamy wszystkich Parafian na tradycyjny Apel Papieski po wieczornej Mszy św. aby nauczanie naszego Wielkiego Rodaka nie zostało zatracone.  Po Mszach św. i Apelu będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego.
 2. W tym tygodniu:
  • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  • Również w środę przypada wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na montaż słowno – muzyczny przygotowany przez naszą młodzież dotyczący życia i męczeńskiej śmierci ks. Jerzego. Po wieczornicy procesja pod krzyż „Zło dobrem zwyciężaj”, ucałowanie Relikwii i odśpiewamy pieśń Boże coś Polskę.
  • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • Nabożeństwo Różańcowe przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
 3. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
 4. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
 5. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 6. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 7. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Jan Wojsz z ul. Skrajnej, l. 90
  • Śp. Maria Kuchta z ul. Kartuskiej, l. 57
  • Śp. Jan Fontański, l. 68

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.