XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2016 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną. Naszymi modlitwami pragniemy wspierać wszystkich pracujących na terenach misyjnych. Zbiórka do puszek z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
 2. W tym tygodniu:
  • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  • Również w środę 26.10 po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do sakramentu Pokuty i Eucharystii.
  • Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek 27.10 o godz. 16:30.
  • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • W piątek 28 października – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin Proboszcza Seniora – Ks. Tadeusza.
 3. Serdeczne podziękowania dla młodzieży, która przygotowała montaż słowno-muzyczny „Wspomnienie o bł. Księdzu Jerzym”.
 4. Nabożeństwo Różańcowe przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
 5. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym. W przyszłą niedzielę 30 października i 1 listopada wypominki można składać u naszych lektorów przy wejściu na cmentarz łostowicki oraz na starym cmentarzu Emaus.
 6. Przypominamy i informujemy, iż zima nieubłaganie nadchodzi – zmiana czasu z letniego na zimowy w nocy z soboty na niedzielę 30.10.
 7. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości oraz wsparcie materialne.
 8. Ofiary na remont I części dachu tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. Od września na ten cel ofiarę złożyło 112 rodzin. Zebraliśmy 11.250 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 9. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 10. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Danuta Żalis z ul. Cedrowej, l. 57
  • Śp. Mirosław Klinger z ul. Ogińskiego, l. 58

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.