XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2016 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tej niedzieli będzie „Irak”. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Kartki na wypominki są jeszcze wyłożone z tyłu kościoła. Różaniec z wypominkami codziennie oprócz niedzieli o godzinie 17.15, natomiast Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
 3. W tym tygodniu:
  • W czwartek 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • W piątek 18 listopada – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • W sobotę 19 listopada – Bł. Salomei, zakonnicy
  • Od piątku 11 listopada rozpoczęła się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa na Króla i Pana
 4. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę po wieczornej Mszy Świętej.
 5. W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W przyszłą niedzielę 20 Listopada w związku z zakończeniem Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia, Rocznicy Chrztu Polski rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne dla dorosłych i młodzieży, które potrwają do środy włącznie. Prowadzone są przez Diakonię domowego Kościoła. Nauki w poniedziałek i wtorek o godzinie 19.30 a w środę Msza św. na zakończenie o godzinie 18.00 Kazania rekolekcyjne będzie głosił ks. Prałat dr Jacek Nawrot.
 7. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 8. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobroczyńcom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze, nasza wspólnota kapłańska składa najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy. Zaś wszystkich drogich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
 9. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Anna Sidorowicz, l. 93
  • Śp. Anatol Maciejewski z ul. Malczewskiego, l. 90