XXXIV Niedziela Zwykła – 20.11.2016 r. – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

 1. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
 2. Różaniec z wypominkami jeszcze do wtorku o godzinie 17.15 Różaniec za Ojczyznę codziennie o 17.30.
 3. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. W Tym dniu będziemy uczestniczyć w Jubileuszowym Akcie przyjęcia Jezusa Chrystusa na Króla i Pana. Jednocześnie rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne dla dorosłych i młodzieży, które potrwają do środy włącznie. Nauki w niedzielę na każdej Mszy św. Natomiast w poniedziałek i wtorek o godzinie 19.30 a w środę Msza św. na zakończenie o godzinie 18.00 Kazania rekolekcyjne będzie głosił ks. Prałat dr Jacek Nawrot.
 4. W tym tygodniu:
  • W dzisiejszą niedzielę na Sumie o godz. 13.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Jednocześnie informujemy, że Parafia nikogo nie upoważniła do roznoszenia opłatków po domach. Ofiary złożone za opłatki przeznaczone są na remont naszego dachu
  • We wtorek – św. Cecylii
  • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • W sobotę 26.11 o godzinie 15 zapraszamy na Mszę św. za zmarłych w ostatnim roku czyli od listopada do października.
 5. Apostolat Maryjny zaprasza w niedzielę 27 listopada wszystkich czcicieli Maryi Niepokalanej na spotkanie o godz. 16.30 oraz na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18.00.
 6. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 7. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobroczyńcom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze, nasza wspólnota kapłańska składa najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy. Zaś wszystkich drogich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
  • Śp. Krystyna Nowak z ul. Kartuskiej, l. 89