V Niedziela Zwykła – 5.02.2017 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu we wtorek  rozpoczyna się Światowy Tydzień Małżeństw. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. na modlitwę małżonków poprowadzoną przez Domowy Kościół. Modlitwa za małżeństwa również w czwartek na Adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej mszy Św. Zapraszamy serdecznie.
 3. Chętne małżeństwa, które  chciały by należeć do wspólnoty Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie w czwartek w salce parafialnej o godzinie 19.00.
 4. W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca zbiórka na tacę na ogrzewanie i inwestycje.
 5. Osoby, które zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, a zaniedbały sprawę bierzmowania zapraszamy na spotkanie we worek po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.45.
 6. W tym tygodniu:
  • W poniedziałek 6 lutego przypada  52 rocznica śmierci Ks. Jana Cymanowskiego – drugiego proboszcza naszej Parafii
  • W sobotę 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych. Wszystkich starszych, chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 połączoną z udzieleniem  sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdzkim. Hasłem tegorocznego dnia są słowa św. Łukasza „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny”. Prosimy o przekazanie informacji chorym i starszym oraz o pomoc w dotarciu lub dowiezieniu do kościoła
  • Również w sobotę zapraszamy na uroczystość złożenia ślubów w Trzecim Zakonie Św. Franciszka w czasie wieczornej Mszy św.
 7. Zapraszamy do naszego kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
 8. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Maria Gilewska z ul. Goszczyńskiego, l. 78
  • Śp. Franciszek Ossowski l. 80
  • Śp. Janina Samua z ul Nowogródzkiej, l. 97

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.