III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2017 r.

• W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej
    • W czwartek po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja. Po adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego
    • We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Młodzież oraz późno wracający z pracy i wszystkich szukających wyciszenia i refleksji Droga Krzyżowa o godz. 19.30. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
    • We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00
  3. Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych, studentów i młodzieży pracującej, które rozpoczną się w przyszłą IV niedzielę Wielkiego Postu poprowadzi O. Jerzy Krupa ze zgromadzenia Ojców redemptorystów, natomiast rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej, które rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu poprowadzi ks. Tomasz Dunst. Plan rekolekcji dostępny jest w Biuletynie i również przy wyjściu z kościoła rozłożony na ławkach.
  4. Tradycyjnie w kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim.
  5. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby misji.
  6. Przy wyjściu z kościoła można zabierać skarbonki Caritasu na jałmużnę wielkopostną na pomoc rodzinom biednym i potrzebującym. Skarbonki z ofiarami przynosimy w Wielką Sobotę w czasie święcenia pokarmów.
  7. Zapraszamy do naszego kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
  8. Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza na spotkanie konsultacyjne wokół kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Przedstawiciele rady będą odpowiadali na wszystkie pytania i wątpliwości oraz podpowiedzą jak stworzyć wniosek do budżetu obywatelskiego. Radni będą czekać na mieszkańców we wtorek 21 marca od godz. 18:00 w siedzibie Rady Dzielnicy Siedlce przy ul. Kartuskiej 63/65. Więcej informacji na stronie internetowej Rady – www.radasiedlce.pl.
    • Śp. Rozalia Malica z ul. Szarej, l. 94
    • Śp. Leokadia Chomik z ul. Kolonia Zręby, l. 62