III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2017 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu:
  • W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej
  • W czwartek po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja. Po adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego
  • We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Młodzież oraz późno wracający z pracy i wszystkich szukających wyciszenia i refleksji Droga Krzyżowa o godz. 19.30. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
  • We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00
 3. Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych, studentów i młodzieży pracującej, które rozpoczną się w przyszłą IV niedzielę Wielkiego Postu poprowadzi O. Jerzy Krupa ze zgromadzenia Ojców redemptorystów, natomiast rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej, które rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu poprowadzi ks. Tomasz Dunst. Plan rekolekcji dostępny jest w Biuletynie i również przy wyjściu z kościoła rozłożony na ławkach.
 4. Tradycyjnie w kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim.
 5. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby misji.
 6. Przy wyjściu z kościoła można zabierać skarbonki Caritasu na jałmużnę wielkopostną na pomoc rodzinom biednym i potrzebującym. Skarbonki z ofiarami przynosimy w Wielką Sobotę w czasie święcenia pokarmów.
 7. Zapraszamy do naszego kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
 8. Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza na spotkanie konsultacyjne wokół kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Przedstawiciele rady będą odpowiadali na wszystkie pytania i wątpliwości oraz podpowiedzą jak stworzyć wniosek do budżetu obywatelskiego. Radni będą czekać na mieszkańców we wtorek 21 marca od godz. 18:00 w siedzibie Rady Dzielnicy Siedlce przy ul. Kartuskiej 63/65. Więcej informacji na stronie internetowej Rady – www.radasiedlce.pl.
 9. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Rozalia Malica z ul. Szarej, l. 94
  • Śp. Leokadia Chomik z ul. Kolonia Zręby, l. 62
  • Śp. Stanisław Chudzicki z ul. Łabędziej, l. 90
  • Śp. Zygmunt Zieliński z ul. Kartuskiej, l. 94

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.