V Niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2017 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj w niedzielę rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Dunst, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.
  3. Również w dzisiejszą niedzielę przed Kościołem nasz chórek rozprowadza karty świąteczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Trwa również akcja „Pola Nadziei”. Wolontariusze rozprowadzają przed kościołem żółte żonkile.
  4. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 19.00 na parafialną Drogę Krzyżową ulicami naszej dzielnicy. W tym roku droga krzyżowa rozpocznie się na rogu Zakopiańskiej i Goszczyńskiego. Sceneria ul. Goszczyńskiego i Zagórnej  będzie wspaniałym przeżyciem. Zapraszamy serdecznie. Nie będzie Drogi Krzyżowej dla młodzieży.
  7. W Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
  8. W Niedzielę Palmową zapraszamy wszystkie dzieci na godzinę 11.00 na skwerek przy ulicy Malczewskiego i Kościelnej planujemy przemarsz ulicą Szarą do kościoła. Prosimy wszystkie dzieci o przebranie się w stroje z okresu, kiedy po ziemi chodził Pan Jezus.
  9. Również w Niedzielę Palmową zapraszamy po Mszy św. wieczornej o godzinie 19.00 na koncert pasyjny na kanwie Drogi Krzyżowej „Za Jezusem na Golgotę…” w wykonaniu artystów scen polskich.
  10. Już dziś zachęcamy panie i panów do niesienia baldachimu i chorągwi podczas procesji rezurekcyjnej.
  11. W kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim.
  12. Osoby, które zapisały się w pielgrzymkę do Rzymu zapraszam na spotkanie do salki w czwartek o godzinie 19.00.
  13. Panie przygotowujące palmy na Niedzielę Palmową proszą o przynoszenie materiału do robienia palm. Chętne osoby do robienia palm prosimy o przybycie w poniedziałek 3 kwietnia o godz. 10.00 do salki katechetycznej.
  14. Zapraszamy do kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, bardzo ładne paschaliki wielkanocne.
    • Śp. Andrzej Łukasik z ul. Szarej l. 74