VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017 r.

1. Nabożeństwa majowe są sprawowane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.
  2. Dzisiaj w niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Św. Polecamy wszystkie dzieci i ich rodziców modlitwie Parafian. Codziennie w Białym Tygodniu dzieci o godz. 17.30 spotykają się na nabożeństwie majowym i Mszy św.
  3. W środę 10.05 rozpoczął się 7 tygodniowy cykl katechez pt. Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w najbliższą środę 24.05. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  4. We wtorek wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W każdy czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację, a po Adoracji po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. W piątek rozpoczęliśmy remont naszego dachu. Zostało rozłożone rusztowanie i od poniedziałku ruszają prace. Pragnę poinformować iż od Miasta Gdańsk otrzymaliśmy dotację 200.000 tyś złotych to jest 50% wartości wykonania prac. Wkład własny parafii to kolejne 50%. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.
  7. W piątek 26 maja zapraszamy wszystkie mamy z okazji Dnia Matki na Mszę św. i montaż słowno-muzyczny dedykowany naszym mamom.
  8. W przyszłą niedzielę 28 maja – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Dzień 23 maja to dzień święceń kapłańskich ks. Proboszcza. Wspólnie z moimi kolegami będziemy sprawować Mszę św. pod przewodnictwem ks. Abp. Sławoja Leszka Głódzia w katedrze Oliwskiej o godzinie 8.00. Natomiast w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 13.00 ks. Proboszcz będzie przeżywał w naszej Parafii Srebrny Jubileusz 25 lat kapłaństwa. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.
  10. Osoby, które pragną wyjechać na spotkania lednickie proszę o kontakt z ks. Marcinem
  11. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.