VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

2. W tym tygodniu we wtorek rozpoczął się Światowy Tydzień Małżeństw. Dzisiaj w  niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na modlitwę małżonków poprowadzoną przez Domowy Kościół.
  3. Dzisiaj w II niedzielę miesiąca zbiórka na tacę na ogrzewanie i inwestycje.
  4. Witamy w naszej Parafii ks. Wojciecha, misjonarza z Zambii. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na potrzeby misji w Zambii.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie po wieczornej Mszy św. o godzinie 19.00.
    • We wtorek święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Także wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych.
    • W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
    • W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego.
    • Przypominamy, iż w naszym kościele sprawowane są następujące nabożeństwa  po wieczornych Mszach Świętych:
      • poniedziałek – nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II
      • wtorek – do naszego Patrona św. Franciszka z Asyżu
      • środa – tradycyjnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
      • czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramenty połączona z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego
  7. Zapraszamy do kiosku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami. Ogłoszenia dostępne również na naszej stronie internetowej.
    • Śp. Tadeusz Wróblewski z ul. Filaretów, l. 85
    • Śp. Teresa Janiszewska z ul. Goszczyńskiego, l. 69