Wniebowstąpienie Pańskie – 28.05.2017 r.

1. Nabożeństwa majowe do końca maja są sprawowane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy.
  2. Od 1 czerwca nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po wieczornej Mszy św.
  3. Dzisiaj w niedzielę na Mszy św. o godzinie 13.00 będziemy przeżywać Srebrny Jubileusz 25 lat kapłaństwa Ks. Proboszcza. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.
  4. We wtorek wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W środę 10.05 rozpoczął się 7 tygodniowy cykl katechez pt. Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w najbliższą środę 31.05. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  6. W przyszłą niedzielę 04 czerwca 2017 będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Noc czuwania w wigilię Zesłania Ducha Świętego w różnych kościołach archidiecezji. I uroczysta Msza św. o północy w Bazylice Mariackiej.
  7. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, w tym dniu modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a po Adoracji po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  8. W I piątek miesiąca spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.30. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
  9. W sobotę 3 czerwca – I sobotW I piątek miesiąca spowiedź a miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św.
  10. Jak można zauważyć ruszył całą parą remont I części dachu nad prezbiterium. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. Musimy zebrać na wkład własny Parafii 200 tyś złotych obecnie ze wszystkich zbiórek mamy około 60 tyś. Oczywiście mile widziani sponsorzy.
  11. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert „Miłosierni dla Syrii” na koncercie będzie przeprowadzona zbiórka na pomoc rodzinom w Syrii. Koncert odbędzie się o godzinie 19.00 po Mszy św. wieczornej.
  12. Osoby, które pragną wyjechać na spotkania lednickie proszę o kontakt z ks. Marcinem.
  13. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Katarzyna Chmielewska z ul. Asesora, l. 50
    • Śp. Teresa Gierak z ul. Zakopiańskiej, l. 89