XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na wakacyjne wyjazdy ministrantów. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  3. We wtorek – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. Kolejne ostatnie już spotkanie „Seminarium Odnowy Wiary” w najbliższą środę 14.06. Rozpoczęcie o godzinie 19.00. W czasie tego spotkania Modlitwa Wstawiennicza.
  5. Przez całą Oktawę Bożego Ciała z niedzielą włącznie, procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła po Mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkie asysty do niesienia chorągwi oraz panów do niesienia baldachimu.
  6. Wszystkich parafian, a w szczególności dziewczynki sypiące kwiatki zachęcamy do licznego udziału przez całą Oktawę Bożego Ciała.
  7. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  8. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała: Siostrom zakonnym, Paniom dekorującym ołtarze, kapłanom, Służbie Liturgicznej, w szczególności ministrantom starszym, dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki, asystom, panu organiście, panom kościelnym, Policji. Szczególne podziękowania składamy tym wszystkim, którzy zaangażowali się w montaż i wystrój ołtarzy oraz wszystkim biorącym udział w procesji. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Trwają prace remontowe I części dachu nad prezbiterium. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. W ubiegłym tygodniu na ten cel złożyło 21 rodzin. Zebraliśmy 3700 zł. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
  10. W kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Zbigniew Szczepaniak l. 67