XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017 r.

 1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
 2. Do końca miesiąca czerwca nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
 3. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
 4. W czwartek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dodatkowa Msza św. o godzinie 9.00.
 5. W tym tygodniu I sobota miesiąca 1 lipca – wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP nabożeństwem po wieczornej Mszy św. połączone z Różańcem.
 6. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
 7. Trwają prace remontowe I części dachu nad prezbiterium. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. W ubiegłym tygodniu na ten cel złożyło 21 rodzin. Zebraliśmy 3700 zł. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
 8. W kiosku i w zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
  • Śp. Wincentyna Krotofil z ul. Filomatów, l. 80
  • Śp. Barbara Krzysztofowicz z ul. Zakopiańskiej, l. 68

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień