XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2017 r.

2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
    • W poniedziałek 3 lipca – po wieczornej Mszy św. wymiana Tajemnic Różańca św. Również w poniedziałek święto Tomasza Apostoła,
    • W czwartek – I czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość kapłanów,
    • W piątek 7 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana. I piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i dorosłych od 17.00,
  4. Trwają prace remontowe I części dachu nad prezbiterium. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. W ubiegłym tygodniu na ten cel złożyło 23 rodzin. Zebraliśmy 2350 zł. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
  5. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  6. W kiosku i zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Apolonia Kraus z ul. Szarej l. 94
    • Śp. Aleksandra Czechowska z ul. Ujeścisko l. 92