XIV Niedziela Zwykła – 09.07.2017 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
 3. W tym tygodniu:
  • We wtorek 11 lipca – święto Św. Benedykta, opata patrona Europy
  • W czwartek 13.07 zapraszamy o godz. 20.00 na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją wokół kościoła z rozważaniem tajemnic Różańca św. Prosimy zabrać ze sobą świece. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. Jakub Karpeta
  • W sobotę 15 lipca – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
 4. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
 5. Trwają prace remontowe I części dachu nad prezbiterium. Chociaż w tym tygodniu ze względu na warunki atmosferyczne prace były zawieszone. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. W ubiegłym tygodniu na ten cel złożyło 24 rodzin. Zebraliśmy 3250 zł. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
 6. W kiosku i zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
 7. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Zofia Engler z ul. Zakopiańskiej l. 92
  • Śp. Urszula Turowska z ul. Pana Tadeusza l. 89
  • Śp. Andrzej Chodubski z ul. Bądkowskiego l. 65 (pogrzeb w środę)

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.