XX Niedziela Zwykła – 20.08.2017 r.

2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.
  3. Dzisiaj Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza na spotkanie „Zrozumieć Sierpień” w godzinach 13-16 przy ulicy Zakopiańskiej 40 przy Domu Sąsiedzkim planujemy grilla oraz wiele innych atrakcji. Wspólne zdjęcie mieszkańców Siedlec zrobimy o godzinie 14.00, Zapraszamy wszystkich na dobrą zabawę i ciągłe poznawanie siebie
    – We wtorek 22.08 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
    – W czwartek 24.08 – Św. Świętego Bartłomieja AP
    – W sobotę 26.08 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, na wszystkich Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego. Msze św. o godz. 7.00, 7.30, dodatkowa o 9.00 i o 18.00.
    – W przyszłą niedzielę 27 sierpnia Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie o godzinie 16.30
  5. Do końca sierpnia biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  6. We wtorek 5 września zapraszam na mini Pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie i do miejsca męczeństwa w Piaśnicy. Koszt około 40 zł.
  7. Trwają prace remontowe I części dachu nad prezbiterium. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel. W ubiegłym tygodniu na ten cel złożyło 10 rodzin. Zebraliśmy 1100 zł.. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
  8. Z okazji remontu dachu i późniejszych remontów we wnętrzu naszego kościoła przygotowaliśmy figurki św. Franciszka jako cegiełki. Przy wyjściu z kościoła można te figurki zakupić przypominam koszt wyprodukowania 30 zł. Każda złotówka ponad 30 zł to cegiełka na nasze remonty. Te figurki zostały zaprojektowane i wykonane w Częstochowie specjalnie dla naszej Parafii.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Wypełnione plecaki prosimy przynieść do zakrystii lub do Biura Parafialnego.
  10. W kiosku i zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    – Śp. Jan Błaszczyk, l. 90
    – Śp. Irena Sprenger z ul. Pobiedzisko, l. 64

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień