XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2017 r.

1. Jutro w poniedziałek przeżywamy kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża Jana Pawła II”. Po Mszy św. wieczornej będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego.
    • We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne „Dzielenie Słowem” o godzinie 19.00.
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św. W środę święto Św. Łukasza Ewangelisty – Patrona służby zdrowia.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, Również w czwartek przypada wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Po adoracji oddanie czci relikwiom i odśpiewanie pieśni „Boże coś Polskę”.
    • Nabożeństwo Różańcowe przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
    • Młodzież chętna na wyjazd do Gdańska Osowy na Wieczór Modlitwy Młodych zapisy u Ks. Marcina.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej Parafii „Niedzielę Powołań”. Gościć będziemy kleryków naszego Seminarium Duchownego z okazji 60 rocznicy utworzenia.
  4. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  5. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
  7. Ofiary na cele inwestycyjne tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie na nasze konto parafialne.
  8. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Anielę Gałka z ul. Rejenta, l. 97
    • Śp. Elżbietę Kopitzka l. 64