XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2017 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną. Naszymi modlitwami pragniemy wspierać wszystkich pracujących na terenach misyjnych. Zbiórka do puszek z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Dzisiaj w niedzielę przeżywamy w naszej Parafii „Niedzielę Powołań”. Gościmy Ojca Duchownego Ks. Jana Uchwata wraz z klerykami naszego Seminarium Duchownego z okazji 60 rocznicy utworzenia.
    • We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne o godzinie 19.00.
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić znajomość Pisma Świętego.
    • Spotkanie Apostolatu Maryjnego we czwartek 27.10 o 16:30.
    • W sobotę 28 października – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin Proboszcza Seniora – Ks. Tadeusza.
    • Nabożeństwo Różańcowe przed wieczorną Mszą św. o godzinie 17.15. Zachęcamy drogich parafian do zapisywania się do wspólnoty Żywego Różańca. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym.
  4. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym. W przyszłą niedzielę 29 października i 1 listopada wypominki można składać u naszych lektorów przy wejściu na cmentarz łostowicki oraz na starym cmentarzu Emaus.
  5. Przypominamy i informujemy, iż zima nieubłaganie nadchodzi zmiana czasu na czas zimowy z soboty na niedzielę 28.10 na 29.10.
  6. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
  7. Ofiary na remont części dachu i naszych prac inwestycyjnych tradycyjnie można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. Przez ostatnie 5 tygodni na ten cel ofiarę złożyło 42 rodzin. Zebraliśmy 6800 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Przypominam, iż nasz wkład własny wynosi 200 tyś. Parafia musi się rozliczyć z Urzędem Miejskim do końca listopada.
  8. W zakrystii i w sklepiku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Dla tych, którzy chcą pogłębiać Pismo św. Miesięcznik Galilea.
    • Śp. Jadwiga Lorek, l. 72
    • Śp. Paweł Lemańczyk, z ul. Bądkowskiego, l. 66