XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tej niedzieli będzie „Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Kartki na wypominki są jeszcze wyłożone z tyłu kościoła. Różaniec z wypominkami codziennie oprócz niedzieli o godzinie 17.15 natomiast Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
    • W czwartek 16 listopada – Matki Bożej Ostrobramskiej
    • W piątek 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    • W sobotę 18 listopada – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  4. Spotkanie grupy modlitewnej, która przyjęła nazwę „Studnia Serc” we wtorek o godzinie 19.00 i zaproszenie na Adorację.
  5. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę po wieczornej Mszy Świętej.
  6. W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. W przyszłą niedzielę 19 listopada odbędzie się poświęcenie opłatków na stół wigilijny. W tym roku na prośbę wielu Parafian opłatki będą roznoszone po domach i mieszkaniach przez naszych starszych lektorów. Wszystkie ofiary złożone będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.
  8. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobroczyńcom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze, nasza wspólnota kapłańska składa najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy. Zaś wszystkich drogich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
    • Śp. Janina Niewadzisz z ul. Asesora l. 81
    • Śp. Kazimierz Nowak z ul. Myśliwskiej l. 69