Domowy Kościół

Domowy Kościół to ruch świeckich dla małżeństw, inspirowany duchowością ks. Franciszka Blachnickiego. Stanowi gałąź rodzinną Ruchu Światło-Życie.

Jesteśmy grupą rodzin katolickich, które pragną zgłębiać duchowość małżeńską. Chcemy każdego dnia żyć bliżej Boga, odkrywać siłę naszego sakramentu, wychowywać dzieci w duchu chrześcijańskim. Pomaga nam w tym Domowy Kościół, który zachęca do pracy nad sobą, a przede wszystkim jest szkołą budowania i pogłębiania trwałej relacji z Bogiem i rodziną.

W parafii są dwa kręgi Domowego Kościoła. Opiekunem pierwszego kręgu jest ks. Proboszcz, drugiego kręgu – ks. Jan.

JEŚLI CHCECIE

• umacniać swoją wiarę
  • pielęgnować miłość małżeńską
  • nawiązać głębszy kontakt z dziećmi
  • nauczyć się rozwiązywać konflikty
  • doświadczyć życia we wspólnocie

ZAPRASZAMY!

Masz pytania? Zapytaj naszych kapłanów lub napisz!

adam@else.com.pl

Strona internetowa DK: