Sakrament bierzmowania

Informacje dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania:

Dokumenty:

• Kandydat ochrzczony poza parafią św. Franciszka z Asyżu dostarcza metrykę chrztu z parafii, w której był ochrzczony.
  • Kandydat mieszkający na terenie innej parafii dostarcza zgodę swojego księdza proboszcza na przygotowanie i przyjęcie sakramentu bierzmowania w parafii św. Franciszka z Asyżu
  • Kandydat wybiera sobie świadka Bierzmowania. Musi być to osoba ochrzczona, bierzmowana i praktykująca.

Spotkania (2021/2022):

• Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 18:45 lub w czwartek o godzinie 18:45.
136 0.086952209472656