"Studnia Serc"

Wspólnota Studnia Serc powstała w 2017 r. po rekolekcjach Seminarium Odnowy Wiary prowadzonych przez Witka Wilka. Głoszony z mocą kerygmat stał się inspiracją do założenia nowej grupy, która będzie wspólnie się formować, a przede wszystkim wielbić Pana. Wkrótce potem dołączyły do niej osoby spoza rekolekcji. Obecnie naszym duszpasterzem jest ks. Wojciech Konkol.

Spotykamy się co wtorek po wieczornej mszy świętej, czasem w kościele, czasem w salce katechetycznej. Nasze spotkania mają różny charakter – w ciągu miesiąca przeplatają się:

• Katecheza. Zgłębiamy naszą wiarę, by żyć nią jeszcze bardziej świadomie.

• Dzielenie Słowem. Wspólnie rozważamy Pismo Święte i dzielimy się tym, jak ono dotyka naszych serc.

• Adoracja. Siadamy u stóp Jezusa, by słuchać Go w głębi naszych serc i opalać się w promieniach Jego miłości.

• Agapa. Jesteśmy razem. Rozmawiamy, słuchamy, zajadamy pyszności. Cieszymy się sobą nawzajem.

A to wszystko okraszone solidną dawką uwielbienia.

Jeżeli masz pragnienie pogłębić swoją relację z Jezusem, uczyć się postawy uwielbienia i poznać ludzi, którzy także chcą każdego dnia coraz bardziej iść za Nim, przyjdź i zobacz, jak u nas jest. Serdecznie zapraszamy!